Dziecięcy Pchli Targ

Inne, Gdańsk

Data 05.06.2016 13:00
Miejsce Plama
Adres Pilotów 11
Miejscowość Gdańsk

Jeśli w twoim pokoju zalega sterta niepotrzebnych zabawek, a marzy ci się coś zupełnie nowego, mamy dla ciebie propozycję: poszukaj upragnionej zabawki na naszym pchlim targu lub… spróbuj uzbierać pieniądze na jej zakup.

Wystarczy, że przyjdziesz do nas 5 czerwca o godzinie 13.00! Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, natomiast drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Zamień się w prawdziwego handlarza lub handlarkę – ustalaj ceny, negocjuj, wymieniaj i sprzedawaj!

W zabawie biorą udział dzieci wraz z opiekunami.

Do wymiany możesz przynieść zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnij się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy. Nie przynoś zabawek militarnych!

Możesz zgłosić swój udział do 01.06.2016 r., wysyłając mail na adres [email protected] z takimi oto informacjami: imię i nazwisko opiekuna oraz dziecka; numer telefonu opiekuna; rodzaj zabawek, które do nas przyniesiecie.

Po zakończeniu Dziecięcego Pchlego Targu zapraszamy na spektakl w wykonaniu Teatru Młoda Projektornia zatytułowany „Zdziwienie” (godz. 15.00) – wstęp wolny.