Gra miejska "EKO-REDA"

Inne, Reda

Data 29.05.2016 11:30
Miejsce Fabryka Kultury
Adres Łąkowa 59A
Miejscowość Reda
Bilety wstęp wolny

„Król Wysypiska chce uczynić z ziemi wielkie składowisko kosmicznych odpadów. Podpisał już kontrakty z wieloma firmami trans-galaktycznymi. Pierwsze śmiecio-barki i kosmiczne krążowniki odpadowe mają tutaj dotrzeć za 3 dni.

Król Wysypiska umieścił nadajnik kosmicznego GPS naprowadzającego Kosmo-Śmieciary na naszą ukochaną planetę. Stworzył też mapę tych punktów. Musicie znać ich położenie, aby móc je wyłączyć.

Dzieci jak super eko-bohaterzy muszą zdobyć kod dezaktywujący nadajnik i miejsca z nadajnikami. Części kodu zdobywają na kolejnych stacjach. Zostają one wpisywane do kosmicznego nadajnika. Po wpisaniu ostatniej części następuje dezaktywacja nadajnika i Ziemia zostaje uratowana”.

Zapisy trwają od 11:30 do 14:30 w budynku FABRYKI KULTURY przy ulicy Łąkowej 59A. W dowolnym momencie, w tych godzinach, drużyny będą mogły rozpocząć przygodę!

Aby zgłosić się na Grę Miejską wystarczą drużyny od 2 do 6 osób. W grze weźmie udział do 30 ekip, które staną przed wieloma zadaniami. Ta drużyna, która szybciej przejdzie wyznaczoną trasę i lepiej wykona zadania, zostanie zwycięzcą.