Warsztaty tańca Hula

Sport, Reda

Data 03.06.2016 18:00
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety Obowiązują zapisy

W ramach cyklu spotkań POZNAJMY SIĘ organizowanych w projekcie R.E.D.A. RAZEM Fundacja PIK we współpracy z Fabryką Kultury w Redzie zapraszają na warsztaty tańca hawajskiego - hula. Będą to dwugodzinne warsztaty nauki podstawowych kroków tańca i odbędą się 3 czerwca w Fabryce Kultury o godzinie 18.00.

Czym jest Hula?

HULA - jest prostą, dostępną dla każdego formą pracy z ciałem. Tańcząc go podnosimy wewnętrzną energię, która wpływa pozytywnie na będące jednością z naszym ciałem: umysł, psychikę i emocje. Wzmacnia ogólną kondycje, stawy nabierają giętkości i elastyczności, a mięśnie się wzmacniają. Poprawie ulega również koordynacja ruchowa i koncentracja. Dzięki Hula na nowo odkrywa się, czym jest radość bycia w swoim ciele, wzrasta poziom samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Zyskujemy pewność siebie i odwagę. Nasze ciało pięknieje, twarz się rozjaśnia, pojawia się błysk w oku, a znajomi zaczynają się pytać, „czy się zakochałaś/łeś?

Zajęcia poprowadzi Justyna Miąc, wykwalifikowany instruktor, od lat uczący tańca hawajskiego i jemu pokrewnych.

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: [email protected] lub telefonicznie: 58 736 28 28. Liczba miejsc ograniczona.