Łeba - Amber CUP o tytuł Kapra Bałtyku i weekendy nad morzem

Sport, Łeba

Data 30.04.2016 13:00-04.05.2016 00:00
Miejsce Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Adres ul. Tysiąclecia 11
Miejscowość Łeba

W sobotę 30 kwietnia 2016 roku w Łebie, w Sali Widowiskowej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza - ul. Tysiąclecia 11, odbędzie się turniej sportowy w kaszubską Baśkę - Amber CUP o tytuł Kapra Bałtyku. Turniej będzie rozgrywany według obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, z asem serce – tzw. „Czerwona Baśka”.

Długi weekend majowy w tym roku w Łebie rozpocznie się już od 30 kwietnia i będzie trwał 4 dni. Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Czterodniowa impreza rozpocznie się 30 kwietnia Amber CUP w grę karcianą „Karciana Baśka”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łebie.

Turniej Amber CUP w karcianą Baśkę, będzie rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz  indywidualnej pań, panów. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 4 rundy po 40 rozdania. Do wygrania będą nagrody ufundowane przez podmioty z Łeby zajmujące się branżą turystyczną. Nagrodą główną w turnieju w kategorii open, będzie weekend dla 2 osób, którego fundatorem jest Port Jachtowy Marina Łeba. Dodatkowo organizator za drugie miejsce przewidział telewizor 28 calowy. Trzecie miejsce w kategorii open otrzyma zabiegi SPA dla 2 osób w Hotel "WODNIK" w Łebie. Organizator zagwarantował także nagrodę w kategorii kobiet weekend dla 2 osób ufundowany przez Lokalną Organizację Turystyczną "ŁEBA - Błękitna Kraina". W turnieju do wygrania będzie 40 pucharów i nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkę.

Turniej Amber CUP zostanie rozegrany w Sali Widowiskowej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza - ul. Tysiąclecia 11. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 30 kwietnia 2016 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

Na turniej Amber CUP w karcianą Baśkę oraz Majówkę zaprasza Andrzej Strzechmiński - burmistrz Łeby, który patronuje wydarzeniu.