Zgrana Nocka, czyli nocne spotkanie z grami planszowymi w Redzie

Kultura, Reda

Data 14.05.2016 19:00-15.05.2016 01:00
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59A
Miejscowość Reda
Bilety 5 zł - gorący poczęstunek

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie! Tym razem na mieszkańców małego i dużego Trójmiasta czeka trzecia edycja Zgranej Nocki. Rozgrywki potrwają od godziny 19:00 do 1:00 w Fabryce Kultury, mieszczącej się przy ulicy Łąkowej 59 A.

Nocne majowe spotkanie w ramach projektu Zgrana Reda odbędzie się 14 maja kwietnia (sobota). Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać zarówno nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry, a będzie ich mnóstwo - bo prawie 100 tytułów! Spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą niezawodni prowadzący, czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Wpisowe wynosi 5 złotych, w to wliczony jest gorący poczęstunek.

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na 5 osób? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego, trwającego dłużej, to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej!

  • Podczas spotkań w 2016 roku macie okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby w tym roku Zgrana była jeszcze lepsza niż w roku minionym - informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z "Planszówkami" w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku. Od tego czasu frekwencja podczas rozgrywek nie spadła poniżej 50 osób. Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było ponad tysiąc osób!

  • Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji na Facebooku.