Koncert Rebeka w Uchu

Koncerty, Gdynia

Data 22.04.2016 20:00
Miejsce Klub Muzyczny Ucho
Adres ul. Św. Piotra 2
Miejscowość Gdynia
Bilety 40 zł (przedsprzedaż) / 43 zł (Eventim) / 45 zł (w dniu koncertu)

Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” REBEKA (Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny) konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku muzycznym. Pierwszy album duetu zdobył tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez „Gazetę Wyborczą”. Muzycy zagrali kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze Rebeki. Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy.

18 marca br. ukaże się najnowszy album formacji zatytułowany „Davos”. Będzie to, jak twierdzi grupa, materiał dojrzalszy, choć odrobinę bardziej dziki niż „Hellada”. Organiczne brzmienia syntezatorów przeplatające się z gitarami to kontynuacja zamysłu grania muzyki elektronicznej na żywo. Będzie to krążek pełen różnorodnych piosenek – od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia. Na “Davos” usłyszeć będzie można wiele osobistych historii i przemyśleń o współczesnym świecie. Nazwa płyty nawiązuje do “Czarodziejskiej góry” Thomasa Manna. Tak, jak tytułowa czarodziejska góra wpływa tajemniczo na mieszkańców Davos, tak stan tworzenia i słuchania muzyki przenosi nas w magiczne miejsca, odrywa od rzeczywistości, przemienia. Pierwszym singlem promującym album jest utwór „Perfect Man”.

Facebook: https://www.facebook.com/RebekaDuo

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 43 zł (Eventim) / 45 zł (w dniu koncertu) Dostępne w: Klub Ucho (sprzedaż wyłącznie w czasie trwania imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 28 zł, sprzedaż online: http://s6.systembiletowy.pl/kmg/system_portal.php

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny. Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.