SpeeDating - I Edycja

Imprezy klubowe,

Data 09.04.2016 20:00
Miejsce Bunkier
Adres Gdańsk, Olejarna 3
Bilety 20 zł

Witamy w pierwszej odsłonie SpeedDating w wersji trójmiejskiej!

Zasady są proste: w jednym miejscu spotyka się 20 mężczyzn i 20 kobiet. Uczestnicy mają jedną minutę na rozmowę z każdym uczestnikiem płci przeciwnej. Całość trwa dokładnie 20 minut. W trakcie rozmów wyrażasz (bądź nie) zainteresowanie drugą osobą. Oczywiście niejawnie! Po rozmowach sprawdzamy które osoby do siebie pasują i wymieniamy je kontaktami :)

Po 20 minutach szybkich randek zostajemy na miejscu! Wszyscy razem będziemy bawić się na afterze w Bunkrze rozmawiając przy piwku o wrażeniach z eventu . Miło nam będzie jeśli do nas dołączysz ;)

Co zrobić żeby wziąć udział? - instrukcja na spodzie opisu.

Cel Eventu: Inicjatywa na przeprowadzenie tego wydarzenia została podjęta z następujących powodów: 1) pomocy w poznawaniu ciekawych ludzi 2) dla przyjemności płynącej z organizacji eventów 3) dania możliwości płci pięknej poznania bardzo ciekawych, elokwentnych mężczyzn (nacisk w selekcji będzie dotyczył głównie Panów).

Z uwagi na powyższe punkty, charakter naszej zabawy jest niezarobkowy. Innym słowy nie robimy tego dla kasy ale dla FUN'u! Twojego i naszego. Wejście do klubu dla uczestników wydarzenia jest darmowe ! Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba dołączyć do wydarzenia i postąpić zgodnie z instrukcją zawartą na dole opisu. (nawet jeżeli nie zakwalifikujesz się na event a będziesz figurował na liście osób które dołączyły do eventu, masz wejście GRATIS!) Spośród osób, które spełnią kryteria naszej zabawy (patrz niżej), wybierzemy 20 facetów oraz 20 dziewczyn. Powiadomimy ich o przyjęciu do grona uczestników i poprosimy o uiszczenie opłaty w wysokości 20 zł/osoba.