Warsztaty tańca irlandzkiego w Redzie

Sport, Reda

Data 15.04.2016 18:00
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny - obowiązują zapisy

W ramach cyklu spotkań pod nazwą "Poznajmy się", społecznicy z Redy zapraszają na warsztaty tańca irlandzkiego. Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 18:00 w Fabryce Kultury.

  • Będą to dwugodzinne warsztaty nauki podstawowych kroków tańca irlandzkiego, połączone z pokazem tańca. W programie zaplanowaliśmy także elementy tańców z różnych stron świata, tańczone zarówno solo, jak i w grupie - zapowiadają organizatorzy.

Wieczór ma charakter integracyjny i upłynie przy dźwiękach irlandzkiej muzyki.

  • Zapraszamy wszystkich mieszkańców Redy, a w szczególności studentów i przedsiębiorców. Z kolei rodziców zapraszamy na chwilę aktywnego relaksu - dodają inicjatorzy.

Każdy uczestnik powinien się odpowiednio przygotować. Niezbędne jest lekkie obuwie, niekrepujący ruchów strój oraz dobry humor.

Zajęcia taneczne poprowadzi Joanna Ochędowska - tancerka trójmiejskiej Grupy Tańca Irlandzkiego ELPHIN, pedagog, dyplomowany instruktor tańca jazzowego oraz tancerka klasy A w tańcach latynoamerykańskich.

  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy wszystkich zainteresowanych o potwierdzenie swojego udziału - instruują organizatorzy.

Zgłoszenia można przesłać mailowo: [email protected], telefonicznie 58 736 28 28 lub osobiście w Fabryce Kultury przy ul. Łąkowej 59A.