Koncert: Rick Shav, Rebel Day, Ars Libre - Wejherowo - Busola

Koncerty, Wejherowo, ul. Sobieskiego 255

Data 09.04.2016 21:00
Miejsce Busola
Miejscowość Wejherowo, ul. Sobieskiego 255
Bilety 10

Przed nami wystrzałowa mieszanka rocka! Jeden wieczór, trzy zespoły: Rickshav, Rebel Day, ARS LIBER

Start ok: 21:00 Bilety: 10pln

www.facebook.com/kawiarniabusola/ www.facebook.com/events/1045130338879721/


Rickshav (Alternative, Stoner, Rock) www.facebook.com/rickshav/ Po latach rozłąki, kilku fanom szeroko pojętej muzyki rockowej udało się spotkać, by rozkręcić nowy muzyczny projekt. Zaangażowanie i miłośc do muzyki sprawiły, że w sali prób pojawiła się chemia, a praca szybko zaczęła przynosić efekty w postaci kolejnych utworów. Początki Rickshav sięgają lata świetlne wstecz, a miejscem w którym w bólach rodziła się trójmiejska formacja był, jak to często w takich sytuacjach bywa, nie za dobrze wygłuszony garaż. Eksperymentowanie z różnymi rodzajami muzyki, wspólne oraz indywidualne inspiracje, a także nierzadko odgrywający pierwsze skrzypce przy tworzeniu impuls sprawiły, że w naszej muzyce pobrzmiewają echa przeróżnych gatunków – repertuar Rickshav to zarówno chwytliwe, radiowe numery, jak i ciężkie stonerowe uderzenie, a nawet nacechowany przestrzenią ambient rock.

Skład zespołu: Wocal: Robert Zelewski Gitara: Paweł Borawski Gitara: Gervazy Very Bass: Mateusz "Szygii" Szyguła Bębny: Marcin Mroczkowski

Muzyka: www.youtube.com/channel/UCqiaHMr6tG_FjO1Ys_mnIlA


Rebel Day (Hard Rock Metal/Alternative) www.facebook.com/RebelDayOfficial/ Zespół Rebel Day został założony w pażdzierniku 2014 r. w Gdańsku z inicjatywy Krzyśka (perkusja) oraz Andrzeja (gitara). Chwilę później dołącza Roksana (wokal), a po krótkim poszukiwaniu, miejsce basisty zajmuje Jacek. W tym składzie zostaje zarejestrowane pierwsze demo. W listopadzie 2015r. zespół opuszcza Andrzej a po intensywnych poszukiwaniach do składu dołącza Jacek (gitara).

Skład zespołu: Roksana wokal , Krzysiek "Niuniek" perkusja , Jacek gitara , Jacek "Cacek" bas .

Muzyka: www.youtube.com/watch?v=Gx6MDpatBMk


ARS LIBER (Rock/Blues-Rock/Hard Rock) www.facebook.com/arsliberofficial/ Na początku 2014 roku, po długim czasie wspólnego grania w sali prób, zespół zdecydował się wyjść z podziemia i rozpoczął działalność sceniczną. Po serii pomorskich koncertów i wypuszczeniu pierwszego klipu, "Królowej Wejherowa", rozpoczęły się pracę nad płytą, które mają zakończyć się już niedługo. W międzyczasie wrzucane są kolejne utwory oraz planowane imprezy, na które zapraszamy wszystkich wyjadaczy rock'n'rolla, oraz każdego, kto lubi dobrą zabawę!

Skład zespołu: Maciej Pepliński - Gitarzysta, logistyk specjalista ds. rozmieszczenia sprzętu. Szymon Idziniak - Gitarzysta, ekspert od akustyki, specjalista od potencjometrów na piecach Michał Potrykus - Wokalista, aerofonista, selekcjoner repertuaru, wirtuoz gitary akustycznej Adam Potrykus - Basista, optymalizator tras Jędrzej Mraczek - Perkusista, "Ja tu tylko gram"

Muzyka: www.youtube.com/watch?v=vlaF51uzRiY www.youtube.com/watch?v=qsWz9ARV6Ws