Pierwszy w Gdańsku klub CityFit zaprasza na dni otwarte

Sport, Gdańsk

Data 01.04.2016 00:00-09.04.2016 00:00
Miejsce Olivia Business Centre,
Miejscowość Gdańsk

W nocy z 8 na 9 kwietnia o godz. 00:00 nastąpi otwarcie pierwszego w Północnej Polsce klubu fitness polskiej sieci CityFit. Zlokalizowany w Olivia Business Centre klub wyróżnia się komfortową aranżacją powierzchni, nowoczesnym sprzętem, świetną atmosferą, dostępnością 24h/dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów. Z ofertą klubu będzie można zapoznać się podczas dni otwartych, które rozpoczną się już 1 kwietnia.

Wiosna to czas, w którym budzimy się z zimowego lenistwa i chętnie angażujemy się w aktywność fizyczną. Wszystkim planującym „wiosenną aktywację” naprzeciw wychodzi nowy klub fitness renomowanej sieci CityFit, który już wkrótce otworzy się w Gdańsku.

Przyjazny, dostępny

Klub zlokalizowany w Olivia Business Centre (aleja Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six) zajmuje powierzchnię aż 2210 mkw. Wnętrze zaprojektowano z myślą o pełnym komforcie ćwiczących. Obok rozległej przestrzeni do ćwiczeń indywidualnych (podzielonej na 7 stref aktywności i wyposażonej w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness), znajdziemy tu przestronną salę do grupowych zajęć fitness nagłośnioną sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

Z przyjemnością, bez zobowiązań

Misją CityFit jest oferowanie najwyższej jakości usług na wyjątkowo dogodnych warunkach. Osoby decydujące się na zakup członkostwa w trakcie trwającej właśnie przedsprzedaży, za korzystanie z klubu zapłacą jedynie 69 złotych miesięcznie (z gwarancją niezmienności tej ceny przez cały czas korzystania z oferty klubu). Co ważne, klub nie wymaga długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wakacji). Dodatkowo każdy, kto rozmyśli się i będzie chciał zrezygnować z zakupionego karnetu, ma gwarancję zwrotu pieniędzy.

Klub można lepiej poznać podczas dni otwartych. Od 1 do 8 kwietnia gdański CityFit jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy mogą obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z trenerami oraz zapisać na preferencyjnych przedsprzedażowych warunkach.

„Zapraszamy zarówno pracowników Olivia Business Centre, jak i osoby z zewnątrz. Niezależnie od tego, czy ćwiczą Państwo regularnie, czy wizyta u nas będzie pierwszym kontaktem z aktywnością fizyczną od bardzo dawna, zadbamy o to, aby poczuli się Państwo komfortowo. Zachęcam do przekonania się na własnej skórze o tym, jak sport poprawia nie tylko samopoczucie i wygląd, ale także wydajność pracy i ogólną jakość życia.” – mówi Mariusz Roguski, manager klubu.

  • Lokalizacja: Olivia Business Centre, Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six, 1. I 2. piętro.
  • Oficjalne otwarcie klubu: o północy 8/9 kwietnia 2016 r.
  • Bezpłatne dni otwarte: 1-8 kwietnia w godzinach 13:00-21:00
  • Więcej informacji: http://cityfit.pl/pl/klub/gdansk