Specjalne spotkanie dla małżeństw

Inne, Kosakowo

Data 12.02.2016 00:00-14.02.2016 00:00
Miejsce Gminny Dom Kultury
Adres ul. Morska 56
Miejscowość Kosakowo
Bilety Wstęp wolny

Wbrew ogólnie panującej opinii o kryzysie relacji małżeńskich we współczesnym świecie, gmina Kosakowo chce udowodnić, że w rzeczywistości jest inaczej. Społecznicy podejmują odpowiednie kroki w ramach kampanii społecznej „Tydzień Małżeństwa”.

  • Pragniemy pokazać, że wbrew temu, co się mówi, jest inaczej! Projekt Kampanii Społecznej „Tydzień Małżeństwa” jest częścią międzynarodowej inicjatywy. Pierwsze obchody Marriage Week miały miejsce w roku 1997 w Anglii. Obecnie dni te świętuje się w 22 krajach, od 2015 roku również w Polsce, zawsze w tym samym terminie, czyli od 7 do 14 lutego – informuje gmina Kosakowo.

Projekt ma na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie, a także edukowanie i zachęcanie małżeństw do poszukiwania rozwoju, jako pary (czy korzystania z pomocy, kiedy pojawiają się trudności, które trudno im samodzielnie przezwyciężyć) oraz inspirowanie do twórczego spędzania wolnego czasu razem.

  • Z tej okazji zapraszamy wszystkie pary małżeńskie 12 lutego (piątek) o godzinie 17:00 do Gminnego Domu Kultury na specjalny pokaz filmowy stanowiący humorystyczne seminarium dla małżeństw w ramach Kampanii Społecznej „Tydzień Małżeństw”. Wstęp jest wolny, warto zabrać ze sobą ślubne zdjęcie – dodają organizatorzy.

Podczas spotkania odbędzie się m.in. projekcja filmu humorystycznego dla małżeństw, słodki poczęstunek oraz sesja zdjęciowa - fotograf będzie robił zdjęcia małżeństwom trzymającym swoje ślubne zdjęcie.

Ponadto 14 lutego (niedziela) wszystkie pary małżeńskie, po okazaniu ślubnego zdjęcia, będą miały prawo do specjalnych zniżek w punktach uczestniczących w akcji. Więcej szczegółów na stronie.