Koncert Charytatywny dla Wojtka z Redy. Wśród artystów Natalia Szroeder

Koncerty, Reda

Data 06.01.2016 15:30
Miejsce Parafia Św. Antoniego Padewskiego w Redzie
Adres ul. F. Fenikowskiego 4
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

Tradycją staje się już noworoczny koncert charytatywny, który cyklicznie odbywa się w parafii Św. Antoniego Padewskiego w Redzie. W tym roku artyści z całej Polski zagrają, by zebrać środki potrzebne na rehabilitację Wojtka.

Wojciech Wasilke mieszka w Redzie, ma 41 lat i jest tatą 10-letniej Tosi. W 2011 roku podczas pracy uległ poważnemu wypadkowi. W wyniku upadku z dachu doszło do poważnego urazu kręgosłupa i rdzenia kręgowego, czego konsekwencją jest paraliż dolnej części ciała.

Poznaj historię Wojtka:

Koncert charytatywny na rzecz Wojtka odbędzie się 6 stycznia 2016 roku o godzinie 15:30 w parafii p.w. św. Antoniego Padewskiego w Redzie. Wstęp na wydarzenie jest wolny. W ramach akcji odbędzie się również licytacja oraz kiermasz charytatywny. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Wiśniewski. Celem akcji jest zebranie środków na roczną rehabilitację dla Wojtka.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Na scenie wystąpią: Natalia Szroeder, Weronika Korthals, Chór "Bogu – Chwała!", Marcin Ciesielski – perkusja, Szymon Damięcki – gitara, Mirosław Hałenda - instr. klawiszowe oraz Darek Śleszyński – bas.

Osoby chcące wesprzeć tę szczytną inicjatywę mogą również podarować na aukcję wartościowy przedmiot lub drobne przedmioty na kiermasz charytatywny, a także przekazać środki na leczenie i rehabilitację Wojtka lub zaproponować pomoc w opiece nad potrzebującym. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 696-083-207.

Dodatkowo w akcję zaangażowała się również grupa kibiców – Bastion Reda. W związku z tym w środę, 6 stycznia (święto Trzech Króli), odbędzie się także mecz grup młodzieżowych Arki Gdynia i Jedynki Reda oraz zabawy dla najmłodszych. Wśród atrakcji znajdzie się również licytacja oraz pokaz militarny. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Wojtka, który jest kibicem klubu Arka Gdynia.

[IMG]3[/IMG]