Can You Make It?

Inne,

Data 12.04.2016 00:00-19.04.2016 00:00

STARTUJĄ ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU „RED BULL CAN YOU MAKE IT?” PRZEMIERZAJ EUROPĘ Z RED BULLEM, JAKO JEDYNĄ WALUTĄ

„Red Bull Can You Make It?” to nadzwyczajna podróż, w ramach której 165 studenckich drużyn z 50 krajów z całego świata przemierza Europę, używając Red Bulla jako jedynej waluty. W tym roku, po raz pierwszy w historii, do imprezy mogą dołączyć studenci z Polski! Aby wziąć udział w przygodzie życia należy nakręcić klip i zachwycić nim internautów. Od 1 grudnia można się zgłaszać poprzez stronę www.redbullcanyoumakeit.com. Już w kwietniu, wybrane przez jurorów najlepsze, najbardziej kreatywne i pełne pasji drużyny rozpoczną ekscytującą przygodę!   „Red Bull Can You Make It?” to projekt skierowany do studentów, którzy kochają przygody i wyzwania. W 2016 roku, 165 drużyn z całego świata, będzie miało zaledwie tydzień (12-19 kwietnia) na dotarcie na metę oddaloną o ponad 1 000 kilometrów od punktów startu. Uczestnicy rozpoczną podróż w jednym z pięciu miast: w Barcelonie, Florencji, Berlinie, Edynburgu lub Pradze.

Każda załoga, przed wyruszeniem, odda swoją gotówkę, karty bankomatowe oraz telefony, a następnie spróbuje w siedem dni dotrzeć do mety, która będzie ogłoszona kilka dni przed startem. Ich jedyną walutą i kartą przetargową będą puszki Red Bulla. Uczestnicy z ich pomocą będą musieli zapewnić sobie najpotrzebniejsze rzeczy do przetrwania i kontynuowania wyprawy. Red Bull może być wymieniany nie tylko na transport, ale również na jedzenie, nocleg i inne przygody. Podczas ostatniej edycji w 2014 roku, aż 100 drużyn przeżyło niezapomniane chwile, zdobywając m.in. bilety na mecz Ligi Mistrzów, a nawet przelot prywatnym odrzutowcem!

Co warte podkreślenia, w tym wyścigu nie liczy się sam moment przekroczenia mety, ale i sama podróż oraz związane z nią niespodzianki i specjalne zadania. Uczestnicy po drodze mają do zaliczenia kilka przystanków. Ich odwiedzenie i rozwiązanie czekających tam zadań i zagadek owocuje dodatkowymi punktami. Liczyć się będzie także ich popularność w social mediach, dlatego zdjęcia i filmy z podróży mogą okazać się cennym wsparciem ostatecznego wyniku. Aby znaleźć się wśród jednej z trzech drużyn z danego kraju, należy zgłosić się za pośrednictwem strony www.redbullcanyoumakeit.com, nagrać klip prezentujący własną drużynę i zawalczyć o głosy internautów. Faza nadsyłania zgłoszeń rozpoczęła się we wtorek 1 grudnia 2015 r., a kończy w niedzielę 14 lutego 2016 r.

Jak można zgłaszać się do udziału w „Red Bull Can You Make It?” 2016: - należy zebrać grupę trzech znajomych (uwaga: wszyscy muszą być studentami uczelni wyższej) - nagrać jednominutowy film, w którym wyjaśnicie, dlaczego to właśnie wy powinniście zostać wybrani (nie zapomnijcie wspomnieć o swojej pasji i cechach, które wyróżnią was na tle innych osób chętnych do wyruszenia w podróż po Europie za Red Bulla i niejeden uśmiech) - zgłoście swoją drużynę do udziału na stronie www.redbullcanyoumakeit.com przed upływem 14 lutego 2016r.

Warto też zapracować na wsparcie internautów już na samym początku, ponieważ drużyny, które zbiorą najwięcej głosów w danym kraju zostaną finalistami! Po zakończeniu okresu głosowania skład sędziowski wybierze zwycięzców, którym zapewniony zostanie przelot do jednego z pięciu miejsc startu na terenie Europy. To tam rozpocznie się przygoda, która oddali ich od domu, ale znacznie zbliży do siebie. Już dzisiaj masz szansę zostać jednym z tych szczęściarzy!