Akademia Coachingu Petrichor JESIEŃ 2016

Filmy, Rzucewo

Data 12.09.2016 09:00-15.11.2016 18:00
Miejsce Rzucewo
Miejscowość Rzucewo
Bilety 6200 zł

Akademia Coachingu Petrichor jest pełnym programem szkoleniowym, umożliwiającym zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w zakresie świadczenia usług coachingowych - wspierania ludzi w dążeniu do celów i rozwiązywania trudnych tematów.

Akademia Coachingu Petrichor daje różnorodne narzędzia do działania w obszarze zarządzania, edukacji i pomocy psychologicznej - może być więc przydatnym kursem rozszerzającym dla osób, pracujących w różnych branżach np. oświata lub biznes. Koncepcja Akademii Coachingu Petrichor odpowiada na ważną potrzebę rynku, że Ci którzy chcą pracować z innymi ludźmi chcą robić to w najlepszy możliwy sposób. Dlatego nie tylko skupiamy się na przekazaniu wiedzy i umiejętności, ale również odpowiedniego podejścia, wartości, w które wierzymy i które cechują dobrego coacha. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych osób, które stawiają sobie za cel pomoc innym w wyzwalaniu ich potencjału.

Szkolenie obejmuje 3 pięciodniowe zjazdy (od poniedziałku do piątku) oraz zjazd egzaminacyjny.Cena obejmuje: całość szkolenia, materiały szkoleniowe, autorskie narzędzia coachingowe, certyfikat, przerwy kawowe, lunch. Cena nie obejmuje: kosztów zakwaterowania, dodatkowego wyżywienia oraz opcjonalnych superwizji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na stronie internetowej www.akademia-ja.pl.