Halloween Night vol. 2

Imprezy klubowe, Sopot

Data 31.10.2015 22:00
Miejsce Dream Club
Adres Bohaterów Monte Cassino 53
Miejscowość Sopot
Bilety 10 zł

Zapraszamy na Halloween NIGHT vol. 2 w Dream Clubie. Mroczny klimat, przerażające charakteryzacje, krwawe drinki serwowane przez naszych "strasznych" barmanów. W tajemniczą muzyczną wyprawę zabiorą gości MIQRO oraz JORDY JAY! Przyjdźcie przekroczyć granice swojego strachu.

JORDY JAY

Pod pseudonimem JORDY JAY kryje się dj, producent, realizator i promotor muzyczny. Jego przygoda z elektronicznymi brzmieniami zaczęła się w 2000 roku, kiedy to zainteresowała go muzyka Ravers on Dope, a także wielu innych artystów takich jak Sash, Paul Van Dyk, Westbam, Junior Jack, Dj Tonka i Erick Morillo. Przez parę lat kształtowała się lokalizacja jego gatunku i stylu. W 2005 roku pierwszy raz stanął za konsolą. Był to udany debiut w klubie Evolution w jego rodzinnym mieście. W tym czasie miał okazję poznać wielu czołowych polskich i zagranicznych DJ'ów, poznać nowe style, nabyć umiejętności, zawrzeć wiele wartościowych znajomości i zagrać w wielu klubach całej Polski.

Członek agencji artystycznej Party Specials (partyspecials.pl). Rezydent kultowego, łódzkiego klubu Kokoo, a także Cherry Club Wrocław i Dream Club Sopot, jak również stały bywalec klubu Endorfina w Katowicach.

Obecnie współpracuje z takim artystami polskiej sceny klubowej jak: Groovefore, NeeVald, Cez Are Kane, Loui & Scibi, Banana Groovz, Timo & Dicca, Mibro i wielu innych...

Muzyka to jego miłość, pasja i sposób na życie. Chłonie ją całym sobą, aby oddać klubowiczom z nawiązką najlepsze i wysmakowane brzmienia oscylujące głównie wokół muzyki house. Zwinnie przeplata ze sobą dźwięki klasycznego house'u oraz melodycznego nu disco, vocal house, deep house czy pumpin' house.

Informacja o biletach:

Wejście – selekcja:

Panie od 18 lat / Panowie od 21 lat

Normalne: do godziny 23:00 - 10 zł, po 23:00 20 zł, karta klubowa: free. Rezerwacje: +48 605 500 800, www.DreamClub.pl. Więcej informacji na Facebooku.