Koncert: Łosoś i Mozaika | Wejherowo | Busola

Koncerty, Wejherowo, ul. Sobieskiego 255

Data 16.10.2015 21:00
Miejsce Busola
Miejscowość Wejherowo, ul. Sobieskiego 255

Łosoś 3miasto Łosoś to mieszanka, popu, rocka ,jazzu oraz chilloutu. W naszych kompozycjach stawiamy na nowoczesne i eleganckie rozwiązania. Zapraszamy do słuchania!

soundcloud.com/pawe-krze-niak-1/sets/losos-ep

Skład: Paweł Krześniak Damian Rejniak Wojciech Bukwaś Tomasz Targański Krzysztof Dziemidzik


Mozaika Gdynia Zespół założony ok. 2009 roku przez Super Mario "Mordę" Sulżyńskiego - romantyka o czułym sercu i wyglądzie włoskiego gangstera, a przy okazji autora większości muzyki i tekstów zespołu.

Do zespołu dołączyli wkrótce legandarni Cynic Boyz - Pan Bartoliodo i Monsieur Kubeł - sprawdzona w wielu bojach sekcja rytmiczna wybrana przez zewnętrzną firmę HR.

Rok 2015 przynosi pewne zawirowania- Kubeł wybrał kierownicze stanowisko w korporacji w Warszawie. Po krótkiej, a owocnej współpracy z kolegą Karolem, Kubeł wrócił do składu i naparza teraz w bębny ze zdwojoną siłą.

Na fali nostalgii za elektro i Czesławem Niemenem nasze służby headhunterskie skaptowały także tajemniczego nerda Grzegorza wraz z jego potężną analogową Yamahą, której nie zawaha się on spuścić na nogi, każdemu, kto ośmieli się krytykować nasz zespół.

Super Mario - wokale, gitara, Pan Bartoliodo - bas, wokale, Kubusz - bębny, blachy, przeszkadzajki, Greg - syntezator analogowy i przeżywka

www.facebook.com/events/1642925162622916/