Odkryj nowe możliwości branży IT w Trójmieście

Inne, Gdańsk

Data 24.10.2015 10:00
Miejsce Siedziba Lufthansa Systems
Miejscowość Gdańsk

Już 24 października w gdańskiej siedzibie Lufthansa Systems odbędzie się spotkanie rekrutacyjne, którego uczestnicy porozmawiają ze specjalistami IT, poznają możliwości kariery w branży lotniczej, a może nawet podpiszą umowę o pracę. Na kandydatów czekają również merytoryczne warsztaty, przygotowane przez ekspertów.

Spotkanie jest szansą na znalezienie pracy nawet dla kilkudziesięciu osób zainteresowanych branżą IT. Jak mówi o spotkaniu Dariusz Przywara, dyrektor Projektów Strategicznych w Lufthansa Systems Poland: "Unikalny a przy tym bardzo interesujący obszar działalności naszej firmy daje pracownikom szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania informatyczne, które wykorzystujemy przy tworzeniu naszych aplikacji pozycjonują nas w ścisłej światowej czołówce producentów oprogramowania dla branży aeronautycznej i logistycznej. Organizujemy kolejne spotkanie w Gdańsku, aby szerzej zaprezentować realizowane przez nas usługi, środowisko pracy oraz warunki, na jakie może liczyć kandydat decydujący się na dołączenie do naszego zespołu. To również świetna okazja, aby porozmawiać z naszymi ekspertami i dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki."

Pracownicy firmy przygotowali dla uczestników specjalistyczne panele takie jak: warsztaty dotyczące metodyki Scrum, wykład na temat technologii Amazon Web Services, warsztaty „Miękki start w karierę zawodową” oraz prezentację na temat lotnictwa.

Wizyta w Lufthansa Systems Poland to również szansa poznania firmy, której projekty i usługi wpływają na funkcjonowanie kilkudziesięciu linii lotniczych na całym świecie. Na zainteresowanych karierą w tej firmie czeka możliwość przejścia przez cały proces rekrutacyjny i podpisania umowy o pracę jeszcze tego samego dnia. Szansę na otrzymanie oferty będą mieli zarówno doświadczeni, jak i studenci oraz absolwenci, zainteresowani pracą w charakterze programistów i testerów, a także specjaliści od aeronautyki.

Aby wziąć udział w spotkaniu najlepiej zgłosić się wcześniej za pomocą formularza (na stronie https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8972df3c2685438390f300e3b9521a1f ). Szczegóły wydarzenia są dostępne w tym miejscu: http://www.lhsystems.pl/?p=2211

Lufthansa Systems Poland z Gdańska już od 1998 roku jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz usług dla branży lotniczej, logistycznej oraz finansowej. Firmę tworzy ponad 500-osobowy zespół ekspertów z tak różnych dziedzin jak m. in. informatyka, nawigacja, kartografia oraz bankowość.