Koncert Klaudii Szmidt

Koncerty, Puck

Data 24.10.2015 18:30
Miejsce Ratusz Staromiejski
Adres Plac Wolności 1
Miejscowość Puck
Bilety Wstęp wolny

W sobotę (24 października) o godzinie 18:30 w puckim ratuszu odbędzie się koncert Klaudii Szmidt. Jako wsparcie wystąpi Blackout.

Wieczór Kulturalny powraca do puckiego ratusza w nowym sezonie.Już 24.10 wystąpi KLAUDIA SZMIDT i BLACKOUT. Wstęp jest darmowy.

Klaudia Szmidt (Wejherowo)

Wokalistka, aktorka, kompozytorka, autorka tekstów. Artystka, która w ciągu minionych dwóch lat dała się poznać, jako ambitna uczestniczka i zdobywczyni nagród na wielu konkursach piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej w Polsce. Finalistka turnieju Kaszubski Idol 2014. Fascynuje się odkrywaniem nowego potencjału w znanych i chętnie słuchanych kompozycjach poprzez ciekawą interpretację, graniczącą z odgrywaniem roli, dzięki czemu jej występy niejednokrotnie wywołują w słuchaczach silne emocje.

W trakcie koncertu w Pucku zagrają z Klaudią: Mieszko Weltrowski - gitara basowa, Agata Jasińska - instrumenty klawiszowe oraz Mateusz Ostapiuk - gitara akustyczna.

Artystkę można śledzić na Facebooku

BLACKOUT (Władysławowo)

Jednoosobowy projekt, za którym stoi Jakub Patok. Gatunek: rock alternatywny. Projekt powstał w 2012 roku i od tego czasu Blackout wydał trzy płyty - dwie instrumentalne oraz jedną pełną z wokalami - "The Reflections". Najnowszym singlem jest utwór "The Night".

Artystę można śledzić na Facebooku