Koncert charytatywny Ani Dąbrowskiej dedykowany pamięci Anny Przybylskiej

Koncerty, Gdynia

Data 11.10.2015 18:00-12.10.2015 00:00
Miejsce Klub Atlantic
Adres 3 Maja 28
Miejscowość Gdynia
Bilety Bilety w cenie 50/60 zł już w sprzedaży

Organizowany w październiku "Światowy Dzień Hospicjum i Opieki Paliatywnej" w tym roku odbywać się będzie pod hasłem "Szacunek, pojednanie i pokój". Na całym świecie w ponad 60 krajach organizowanych jest około 500 koncertów pod wspólnym tytułem "Głosy dla hospicjów". Gdyńskim głosem będzie Ania Dąbrowska.

  • Te wydarzenia jednoczą i dodają otuchy wszystkim pracującym i skupionym wokół hospicjów, tworzą również nowe możliwości zarówno zbierania funduszy jak i zwiększania świadomości i zrozumienia tego, czym jest ruch hospicyjny i na czym polega pomoc paliatywna - informują organizatorzy.

Gdyńskim głosem 11 października będzie koncert charytatywny Ani Dąbrowskiej, jednej z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Poznaliśmy ją dzięki programowi Idol. Po kilku latach sama została jurorką w innym talent-show – The Voice of Poland. W tym roku, 11 lat od debiutu, czekamy na szósty w jej dorobku album.

  • Wróciłam do studia, które wyposażone jest w jeszcze działające szpulowe magnetofony do nagrywania. Chciałabym, aby brzmienie było mocno analogowe. Namawiam swoich muzyków, aby jak najwięcej instrumentów nagrywać w tradycyjny sposób. To niezwykłe, ale efekt jest bardzo współczesny i jednocześnie lekki. Całość pulsuje w bardzo organiczny, żywy sposób - mówiła Ania Dąbrowska podczas jednego z wywiadów.

Bilety w cenie 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu imprezy do nabycia w Empiku, a także poprzez: Biletomat oraz TicketPro.