Rekrutacja Klubu Futbolu Amerykańskiego - Seahawks

Sport, Gdynia

Data 01.10.2015 20:00
Miejsce Narodowy Stadium Rugby
Adres ul. Kazimierza Górskiego 10
Miejscowość Gdynia
Bilety Wstęp wolny

Ruszyła rekrutacja dla przyszłych futbolistów. Nabór, jak co roku, odbywa się w klubie Seahawks. Trenerzy zapraszają osoby, które chcą spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim.

  • Będziemy sprawdzać jaką sprawność fizyczną prezentują kandydaci. Tutaj każdy znajdzie swoje miejsce, futbol ze względu na swoją różnorodność potrzebuje ludzi zarówno ważących ponad 100kg, jak i tych co ważą 70 kg. Liczymy na dużą frekwencję i mamy nadzieje, że nowi zawodnicy pomogą nam walczyć o najwyższe cele – zachęca Michał Radelicki, manager klubu.

Nabór do Klubu Futbolu Amerykańskiego Seahawks odbędzie się 1 października o godzinie 20:00 na Narodowym Stadionie Rugby. Po rekrutacji rozpoczną się treningi dla nowych zawodników, gdzie trenerzy będą mogli całkowicie skupić się na nowych rekrutach, przygotowując ich do treningów.

Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected] lub wypełnić formularz zamieszczony na stronie. Organizatorzy zalecają zabranie stroju sportowego oraz odpowiedniego obuwa (najlepiej korki).

  • Jesteśmy Mistrzami Polski 2012, 2014 i 2015 (Seahawks Gdynia). Jesteśmy Wicemistrzami PLFA II 2014 i PLFA I 2015 (Seahawks Sopot). Zapewniamy komfortowe warunki treningowe, na jednym z najlepszych obiektów sportowych w Polsce. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska z Polski i zagranicy. Zostań częścią żółto czarnej rodziny i kontynuuj tradycję wygrywania! - zachęcają członkowie drużyny.