Masz pomysł na swoją gminę? Podziel się nim i wygraj cenne nagrody!

Inne, Gniewino, Gościcino

Data 21.09.2015 10:00-22.09.2015 13:00
Miejsce GOK, Centrum Kultury i Sportu
Miejscowość Gniewino, Gościcino
Bilety Wstęp wolny

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju swojej gminy? Masz pomysł na zmiany? Włącz się w tworzenie strategii rozwoju gminy Gniewino oraz gminy Wejherowo.

Spotkania konsultacyjne z zainteresowanymi mieszkańcami odbędą się w:

  • Gminnym Ośrodku Kultury, 21 września (poniedziałek) o godzinie 10:00, przy ulicy Drzewiarza 2 w Gościcinie

  • Centrum Kultury i Sportu, a także Bibliotece (sala kinowa), 22 września (wtorek) o godzinie 10:00, przy ulicy Sportowej 1 w Gniewinie

Stowarzyszenie Bursztynowy Pasaż Lokalna Grupa Działania w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020 będzie wdrażać Lokalną Strategię Rozwoju na obszarze gminy Gniewino oraz gminy Wejherowo. Społecznicy pytają więc mieszkańców o pomysły na zmiany i zapraszają do wspólnego budowania strategii. Zbieranie wyników ankiet zwieńczone zostanie rozlosowaniem atrakcyjnych nagród.

  • Serdecznie zapraszamy do zgłaszania pomysłów na projekty, które potencjalnie będą mogły być realizowane w ramach LSR na lata 2015 – 2023 na terenach gminy Gniewino oraz Wejherowo. Każdy pomysł jest dla nas cenny i pozwoli na stworzenie strategii, którą będziemy wspólnie realizować – informuje na swojej stronie Stowarzyszenie Bursztynowy Pasaż. - Tylko z Państwa aktywnym udziałem możemy przygotować strategię zgodną z realnymi potrzebami obszaru, dlatego zapraszamy na spotkania konsultacyjne wszystkich zainteresowanych – zachęcają organizatorzy.

Cenne mogą okazać się pomysły zarówno na inwestycje, gdzie wnioskodawcą będzie gmina, jak i na niewielkie przedsięwzięcia kulturalne, rekreacyjne i sportowe, o które aplikować będą stowarzyszenia, centra kultury i osoby fizyczne. Pod uwagę będą brane również pomysły lokalnych mikroprzedsiębiorców.

Karta projektowa dostępna jest na stronie.

Uczestnicy proszeni są o potwierdzenie swojego udziału pod numerem telefonu 58 673 20 57, bądź mailowo pod adresem [email protected].

[IMG]2[/IMG]