Politycy nie zabijajcie polskich mediów

"Księga Dżungli" to familijny musical (luźno oparty na powieści Rudyarda Kiplinga) z ponad 60 osobową, rozśpiewaną obsadą w wieku od 8... do 26 lat.

Inne, Gdynia

Data 23.10.2015 00:00
Adres Rotterdamska 9
Miejscowość Gdynia
Bilety KupBilecik.pl

"Księga Dżungli" to familijny musical (luźno oparty na powieści Rudyarda Kiplinga) z ponad 60 osobową, rozśpiewaną obsadą w wieku od 8... do 26 lat. Akcja rozpoczyna się na szkolnej sali gimnastycznej, którą rządzi Pan Szykan - leniwy i arogancki nauczyciel wf-u. Jego lekcje polegają na sprawdzeniu obecności, zebraniu zwolnień od (stanowiących większość) niećwiczących i schowaniu się w kantorku. Nie dziwi więc, że jego podopieczni w-f zamienili na Wi-Fi... Ale pewnego dnia do szkoły trafia nowy uczeń - Mowgliński. Jest równie niewysportowany, jak większość rówieśników. Jednak za sprawą nieoczekiwanych zdarzeń przenosi nas ze szkolnej dżungli, do tej prawdziwej, tropikalnej. Pan Szykan przeobraża się w groźnego Shere - Khana, rugbista Balon - w niedźwiedzia Baloo, szkolna Woźna - w jadowitego węża Kaa.. Jedynie Mowgliński - teraz już jako Mowglie pozostaje tak samo bezbronny, jak przedtem. Czy Mowglie poradzi sobie pośród śmiertelnych niebezpieczeństw? Czy nauczy się od leśnych stworzeń trudnej sztuki przetrwania w dziczy? I czy ktoś ostatecznie da nauczkę paskudnemu Shere - Khanowi? Korowód egzotycznych postaci - tapiry, słonie, pawie, małpy, szakale, pantery.. Leśne gonitwy, akrobacje, tańce i nieoczekiwane zwroty akcji - a wszystko w rytm żywiołowej muzyki! Głównym bohaterem "Księgi Dżungli jest bowiem ruch, dźwięki i wyobraźnia. I to bez konieczności logowania do sieci!

Bilet grupowy w cenie 20 zł (co najmniej 15 osób + 1 opiekun za darmo na każde 15 osób)

scenariusz (na podst. "Księgi Dżungli" Rudyarda Kiplinga): Szymon Jachimek reżyseria: Tomasz Valldal Czarnecki muzyka, przygotowanie wokalne: Artur Guza scenografia: Monika IKA Wójcik choreografia: Vilde Valldal - Johannessen elementy akrobatyczne: Szkoła Tańca Akrobatycznego Aerial Dance Mira Art. Kierownictwo produkcji:Katarzyna Kiłyk Realizacja światła:Bartosz Wolak Realizacja dźwięku: OFFSTAGEStrona Teatru: www.teatrkomediivalldal.comFanPage Teatru: www.facebook.com/teatrkomediivalldal

Kliknij TUTAJ i KUP BILET