Edukacyjny pokaz multimedialny w Sopocie

Inne, Sopot

Data 29.08.2015 21:30
Miejsce Molo
Miejscowość Sopot
Bilety Wstęp wolny

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju rozpoczyna cykl wydarzeń edukacyjno-informacyjnych, których celem jest prezentacja korzyści płynących z realizacji Programu Polska Cyfrowa. Szybki dostęp do internetu w całym kraju, liczne e-usługi, stały dostęp do informacji publicznej w sieci czy też rozwój cyfrowych umiejętności Polaków - to główne cele programu, który zostanie zaprezentowany podczas multimedialnych pokazów realizowanych w technologii mapping 3D.

Pokaz odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 sierpnia o godzinie 21:30 podczas Kina Letniego na Molo w Sopocie. Do tej pory zorganizowano pokazy w Poznaniu, Zakopanem oraz Giżycku.

Program Polska Cyfrowa to nowość w perspektywie lat 2014-2020. Projekt ma przyspieszyć cyfrowy rozwój kraju poprzez zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, nowoczesnych i przyjaznych e-usług publicznych oraz rozwoju cyfrowych umiejętności społeczeństwa.

Odbiorcami wsparcia będą przede wszystkim przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, administracja publiczna, organizacje pozarządowe, instytucje kulturalne oraz jednostki naukowe.

Więcej informacji o Programie Polska Cyfrowa oraz materiały multimedialne z cyklu wydarzeń edukacyjnych będzie można znaleźć na stronie internetowej.