Bezpłatne badania USG dla mam

Inne, Rumia

Data 29.08.2015 11:00-30.08.2015 16:30
Miejsce Port Rumia
Adres ul. Grunwaldzka 108
Miejscowość Rumia
Bilety Wstęp wolny

W najbliższy weekend wszystkie obecne i przyszłe mamy będą miały okazję wykonać bezpłatne badania USG oraz UGS 4D. Dodatkowo specjaliści udzielą rodzicom bezpłatnych konsultacji w zakresie zdrowia i rodzicielstwa. Spotkanie w ramach akcji "Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2015" odbędzie się w Porcie Rumia CH Auchan.

Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, czas zmian, a także oczekiwanie. Dla wielu matek to najpiękniejszy okres w ich życiu, a zarazem czas wielu pytań oraz wątpliwości.

  • Dlatego też zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do zadawania pytań zaproszonym przez nas ekspertom. W przygotowanych punktach konsultacyjnych, nasi specjaliści będą udzielać porad m.in. z zakresu: przygotowań do porodu, karmienia piersią, właściwej diety, wpływu przytulania dziecka na rozwój emocjonalny, powracania do formy po porodzie i wielu innych aspektów – zachęca Fundacja "Szczęśliwe Macierzyństwo"

W trakcie akcji odbędzie się również instruktaż bezpiecznej kąpieli dziecka, prezentacja sposobów układania pociechy w chuście, a także liczne konkursy z nagrodami. Zainteresowane mamy będą mogły się również poddać sesji zdjęciowej.

  • Wykonywanie badań rozpoczynamy o godzinie 11:00. W przypadku dużego zainteresowania badaniami, osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji społecznej będą mogły wpisać się na listę, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Na badania nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Decyduje kolejność zgłoszeń – dodają działacze fundacji.

Przy prawidłowym przebiegu ciąży, nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich  dwóch tygodni.

Akcja odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia na terenie Portu Rumia, przy ulicy Grunwaldzkiej 108, w godzinach od 11:00 do 16:30. Organizatorami spotkania są: Fundacja "Szczęśliwe Macierzyństwo", magazyn "Mamo to Ja" oraz Port Rumia Centrum Handlowe Auchan.

[IMG]2[/IMG]