Program przybliżający wyjątkową osobowość Ireny Jarockiej

Inne, Gdańsk

Data 30.08.2015 00:00
Adres ul. Korzenna 33/35
Miejscowość Gdańsk
Bilety KupBilecik.pl

Program przybliżający wyjątkową osobowość Ireny Jarockiej, dedykowany wszystkim, którzy ją kochają. Prezentując jej największe przeboje I. Jarockiej pokażemy nie tylko rozwój artystyczny piosenkarki, ale także duchowość i ewolucję wewnętrzną człowieka.

Usłyszymy między innymi: "Wspomnij mnie", "Ballada o żołnierzu", "Gondolierzy znad Wisły" "Wymyśliłam Cię", "Kawiarenki", "By coś zostało z tych dni", "Nie wrócą te lata"

wystąpią:Bożena Ditberner, Agnieszka Łabuda, oraz Zespół Muzyczny "Standard Acoustic"

Bożena Ditberner- Mikołajska - aktorka, wokalistka estradowa nauki muzyczne pobierała w Chorzowskiej Szkole Muzycznej. Zadebiutowała i wspołpracowała z Telewizją i Radiem Katowice, a następnie telewizją Warszawa oraz Poznań. Swoje życie artystyczne związała z estradą koncertując na terenie kraju i za granicą w USA, Szwecji, Niemczech, Włochach, Francji, Bulgarii, Ukrainie i Rosji. na Wegrzech i Czechosłowacji. Współpracowała z mistrzami polskiej piosenki w tym Mieczysławem Foggiem, z Janem Pietrzakiem, z Ireną Jarocką, Anną Jantar i Anną German. Brała udzial w festiwalach polskiej piosenki: Opole, Kołobrzeg, Połyczyn Zdrój. Solistka Zespołu Marynarki Wojennej "Flotylla". Jest współautorką, współorganizatorką i wykonawczynią wielu programów, kabaretów, koncertów i wieczorów poetyckich: "Śladami Wisławy Szymborskiej","Kobietą Być", "Kawiarenki", a także bajek dla dzieci. Aktualnie związana jest artystycznie z Zesołem Muzycznym "Standard Acoustic". Agnieszka Labuda wszechstronnie wykształcona muzycznie ukończyła Akademię Pomorską w Słupsku, specjalność: Pedagogika - edukacja muzyczna, Akademię Muzyczną im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Wydział Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej,a także Podyplomowe Studium Emisji Głosu, oraz Akademię Muzyczną im. S. Moniuszki w Gdańsku, studia licencjackie, w systemie dziennym, Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki, kierunek Jazz i muzyka estradowa - wokalistyka. Posiada bogate doświadczenie zawodowe a w szczególności jako drygent prowadząc między innymi chór młodzieżowy D'accordo w Centrum Kultury "Kaszubski Dwór" w Kartuzach, a także realizując się jako wykładowca emisji głosu, zespołów wokalnych oraz historii muzyki współczesnej.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET