„Kreatywne lato” w gdańskim Empiku!

Kultura, Gdańsk

Data 11.08.2015 13:00-14.08.2015 15:00
Miejsce Empik Galeria Bałtycka
Miejscowość Gdańsk

To już kolejny tydzień cyklu „Kreatywne lato”. W jago ramach od początku wakacji odbywają się warsztaty dla dzieci, podczas których mogą doskonalić swoje umiejętności manualne, a także spędzić kreatywnie czas pod okiem animatorów. W tym tygodniu zajęcia w ramach cyklu będą się odbywać codziennie – od wtorku do piątku, w salonie Empik w Galerii Bałtyckiej.

Przedstawiamy harmonogram spotkań w gdańskim Empiku.

FILCOWE ZWIERZĄTKA 11 sierpnia, godz. 13:00-15:00 Dzieci kochają zwierzęta! Pod okiem animatorów będą miały okazję uszyć, a następnie ozdobić swojego ulubieńca z filcu. Filcowy zwierzak może zawisnąć przy plecaku, kieszeni, albo w dziecinnym pokoju.

MORSKIE OPOWIEŚCI 12 sierpnia, godz. 13:00-15:00 Gratka dla miłośników morskich głębin! Podczas zajęć dzieci będą mogły wykonać ryby, kraby, koniki morskie i inne morskie stworzenia z tektury, koralików i cekinów.

PUDEŁKO NA WAKACYJNE SKARBY 13 sierpnia, godz. 13:00-15:00 Pudełko na skarby powinien mieć każdy! Trafiają do niego wakacyjne pamiątki i znaleziska. Pod okiem instruktorów dzieci stworzą oryginalne pudełka w technice decoupage. Skarby przechowywane we własnoręcznie stworzonym pudełku są jeszcze cenniejsze!

WAKACYJNA BIŻUTERIA 14 sierpnia, godz. 13:00-15:00 Wakacyjna biżuteria to konieczny dodatek do letniego stroju każdej dziewczynki. Podczas warsztatów bransoletki, naszyjniki, kolczyki i inne ozdoby będzie można przygotować z wszechstronnej i kolorowej modeliny FIMO.

Wydarzenia cyklu „Kreatywne lato” organizowane są przez Empik w okresie wakacyjnym na terenie całej Polski.