Inauguracja Kameralnej Redy

Koncerty, Reda

Data 09.08.2015 17:00
Miejsce Redzki Park Miejski - amfiteatr
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

Zapraszamy na koncert z cyklu "Kameralna Reda", które od sierpnia będą odbywać się w niedzielne popołudnia w Miejskim Parku Redzkim - w amfiteatrze.

Pierwszym koncertem będą "Piosenki od serca" w wykonaniu duetu Aga Kostencka & Andrzej Marczyński. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00, 9 sierpnia 2015, wstęp wolny. Zapraszamy!

Andrzej - tekściarz, pieśniarz, kompozytor, gitarzysta, śpiewający autor, uparcie "szlifował struny" i rozwijał umiejętności wokalne.

Aga - zapalona miłośniczka poezji i również po trosze gitary, z "pewną dozą nieśmiałości", także próbowała swoich sił w samodzielnych występach podczas koncertów, konkursów i festiwali.

"Każdy z nas wniósł do tego duetu inspiracje, pasję i zaangażowanie, i choć czasem ścieramy się w swoich opiniach uparcie trwając przy własnym zdaniu - efekt jest niezmiennie twórczy, co możecie usłyszeć zarówno na płycie, jak również koncertach, na które niezmiennie serdecznie Was, drodzy Słuchacze, zapraszamy".

Repertuar:

Program złożony z piosenek debiutanckiej płyty pt. "Historie zasłyszane". Są to autorskie kompozycje z paroma wyjątkami, na które składają się wiersze poetów: Leśmian, Kofta, Nohavica. Nie zabraknie także rzeczy nowych - premierowych. Więcej informacji na stronie.

Próba dźwięku: