Zgrana Nocka w Redzie

Inne, Reda

Data 08.08.2015 19:00-09.08.2015 01:00
Miejsce Miejski Dom Kultury (Fabryka Kultury)
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety Bilet - 5 zł

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza w sobotę (8 sierpnia) wszystkich mieszkańców małego i dużego Trójmiasta na drugą Zgraną Nockę z Planszówkami.

Jeśli macie ochotę poznać nowe tytuły gier planszowych, spotkać kompanów do grania, spędzić czas ze znajomymi czy rodziną lub po prostu lubicie klimaty spotkań planszówkowych, to ta impreza jest dla Was!

Organizatorzy cyklicznych spotkań w Redzie pod nazwą "Zgrana Reda" zapraszają na drugą, nocną edycję popularnych spotkań z grami planszowymi. Około 100 gier, od szybkich imprezówek po długie w rozgrywce strategiczne batalie. A do tego - turniej z nagrodami!

Gry będą na Was czekały w nowym budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, przy ulicy Łąkowej 59a, czyli w Fabryce Kultury. Spotkanie potrwa od godziny 19.00 do 1:00 w nocy!

Podczas imprezy odbędą się również eliminacje do mistrzostw Polski w grę Carcassonne! Więcej informacji pod adresem. Rozgrywki eliminacyjne rozpoczną się około godziny 19:30. Na chwilę przed północą rozpocznie się długo wyczekiwana licytacja naszych i waszych planszówek! Więcej szczegółów na miejscu.

Wpisowe wynosi 5 złotych, w kwotę wliczony jest gorący poczęstunek. Imprezę animować będą nasi eksperci: Agata i Maciej Jesionowscy z bloga Ja, Ty, Gry! http://jatygry.blogspot.com/

Na miejsce dojechać można samochodem lub kolejką. Zgrana Nocka kończy się o godzinie 1:00. Wszystko po to, aby uczestnicy mieli jeszcze sporo czasu, by spokojnie dojść na przystanek i porozmawiać z nowo poznanymi osobami. Kolejki odjeżdżają około godziny 1:45.