Podwójny koncert w ramach X edycji Ladies' Jazz Festival

Koncerty, Gdynia / Wejherowo

Data 11.07.2015 15:00-31.07.2015 00:00
Miejsce InfoBox, Filharmonia Kaszubska
Miejscowość Gdynia / Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

W piątek 17 lipca Singin' Birds wystąpi o 15:00 na Scenie Letniej w Gdyni Orłowie, a o 18:00 dokończy występ, ale już w Infoboksie. Zaprezentuje mieszankę polskich i zagranicznych przebojów swingowych i jazzowych. Nie powtórzy ani jednego utworu - warto sprawdzić! Ten i pozostałe koncerty w przestrzeni publicznej Gdyni odbywające się w ramach X edycji Ladies' Jazz Festival są niebiletowane i dostępne dla wszystkich.

Poza przeuroczymi dziewczynami z Singin' Birds w tej formule w gdyńskim Infoboksie wystąpią także:

  • 13 VII Kinga Pruś

  • 15 VII Pullover

  • 18 VII Łyczacza.

Ladies' Jazz Festival to od początku miejsce nie tylko spotkań z wielkimi światowymi gwiazdami, ale także możliwość poznania tego, co w trawie piszczy, wykonawczyń, które wg organizatorów już za chwilę wejdą do ścisłego grona poszukiwanych i oczekiwanych wykonawców na każdej scenie muzycznej. Miło jest wiedzieć, co się dzieje i co będzie się dziać tu za chwilę na polskiej scenie muzycznej. Miło też mieć własne zdanie, opowiedzieć bliższym i dalszym znajomym: "o, znam tę panią, widziałem jej koncert jak jeszcze nie była taka znana,; już wtedy byłem przekonany, że zawojuje serce niejednego melomana" - obyśmy mieli jak najwięcej takich myśli!

Ladies' Jazz Festival 2015 zaprasza od 11 do 31 lipca na wszystkie przygotowane w tym roku koncerty! Gdynia Teatr Muzyczny i przestrzeń publiczna miasta oraz Filarmonia Kaszubska w Wejherowie.