Rowerowy Zawrót Głowy, czyli Fabryka Kultury tworzy rower z odpadów

Inne, Reda

Data 24.06.2015 13:15-20.07.2015 21:00
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

Wszystkich którzy chcieliby się pozbyć części rowerowych lub nawet starych rowerów - zachęcamy do składowania ich w "fabrycznej szatni". W ten sposób każdy może pomóc przy tworzeniu Miejskiego Roweru Dostawczego dla Redy, który tworzony będzie wspólnie z mieszkańcami jeszcze w lipcu.

Rowerowy Zawrót Głowy to jedyny w swoim rodzaju ekologiczny projekt edukacyjny na wakacje.

  • Serdecznie zapraszamy do wakacyjnego projektowania, konstruowania, opracowania i wykonania grafiki redzkiego roweru dostawczego. Będzie to pierwszy taki pojazd, zbudowany przez redzką młodzież, który posłuży do reklamy miasta podczas imprez plenerowych i obsługi plakatowania - zachęcają organizatorzy.

Tego lata, po raz pierwszy, w nowej siedzibie - Fabryce Kultury - mieszkańcy Redy mogą brać udział w budowaniu roweru dostawczego w Redzie:

Zbiórka części i elementów rowerowych do wykorzystania podczas konstruowania pojazdu potrwa do 20 lipca. Mieszkańcy Redy mogą dostarczać materiały możliwe do użycia w formie recyklingu. Zbiórka ma miejsce w Fabryce Kultury przy ul. Łąkowej 59 A w Redzie. Zebrane materiały zostaną wykorzystane podczas warsztatów konstruowania pojazdów.

Szczegóły projektu na stronie.