Old Spice Girls, czyli Babski Kabaret

Kultura, Reda

Data 25.06.2015 17:00
Miejsce MDK Reda (Fabryka Kultury)
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety 15 zł

W czwartek (25 czerwca), o godzinie 17:00 w redzkiej Fabryce Kultury wystąpi kabaret Old Spice Girls w wykonaniu trzech znanych aktorek komediowych - Barbary Wrzesińskiej, Lidii Stanisławskiej i Ewy Szykulskiej!

Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Ewę Szykulską – te trzy znakomite aktorki kryją się pod tajemniczą nazwą „Babski Kabaret. Old Spice Girls”. Już wkrótce będzie można je podziwiać właśnie w Redzie.

To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, pełen zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji. Program oparty na tekstach Marii Czubaszek, Mariana Hemara i Zbigniewa Korpolewskiego oraz klasyków z Julianem Tuwimem na czele sprawią, że widownia zawsze pęka ze śmiechu. Ponad półtoragodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie przyjemnego popołudnia.

Skład gwarantuje, że ze spektaklu wyjdziemy usatysfakcjonowani i rozbawieni. Lidia Stanisławska jest przecież nie tylko piosenkarką, ale, chodząca skarbnicą wiedzy o polskich artystach i anegdotkach z nimi związanych.

Ewa Szykulska to znakomita aktorka teatralna, szerokiej publiczności kojarząca się z kolei z rolami w serialach telewizyjnych. Barbara Wrzesińska to także aktorka, ale zarazem z kabaretowym zacięciem bardzo długo występowała u Olgi Lipińskiej.

Będą Państwo mieli okazję zobaczyć na własne oczy jak artystki potrafią rozśmieszać widzów do łez. O tym, że będzie emocjonująco, świadczy już sam tytuł wydarzenia: "Old Spice Girls".

Bilety w cenie 15 zł można nabyć w kasie Fabryki Kultury, w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do piątku, a w weekendy 10:00-18:00.

[IMG]2[/IMG] [IMG]3[/IMG] [IMG]4[/IMG] [IMG]5[/IMG]