Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Jarmark Francuski w Gdańsku

Inne, Gdańsk

Data 10.06.2015 12:47-14.06.2015 00:00
Miejsce Długi Targ
Miejscowość Gdańsk

Sukces ubiegłorocznej edycji Jarmarku Francuskiego w Gdańsku przerósł oczekiwania zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Już w czerwcu bieżącego roku niepowtarzalne francuskie smaki i wyroby rzemieślnicze powrócą nad polskie morze!

Organizowany przez PAQ Organisation Jarmark Francuski odbędzie się w Gdańsku w dniach 10 – 14 czerwca. Tym razem przedstawiciele wyśmienitej francuskiej kuchni oraz lokalni rzemieślnicy wystawią się na ulicy Długi Targ.

W ciągu tych czterech czerwcowych dni uczestnicy będą mogli cieszyć się smakiem i aromatem świeżo pieczonych rogalików, bagietek, ciasteczek, ciast i herbatników bretońskich w połączeniu z zapachem setek przypraw i suszonych owoców m.in. z byłych kolonii francuskich na Karaibach. Stoiskom z najlepszymi produktami francuskiej kuchni będą towarzyszyły wystawy wyrobów rzemieślniczych: tkanin, ubrań, obrusów, perfum, mydeł prowansalskich i innych wyrobów rękodzielniczych. Na Jarmarku Francuskim znajdziemy produkty, których nie spotkamy w polskich sklepach. To niepowtarzalna okazja, by spróbować prawdziwego smaku Francji.

Pięknie zaaranżowane stoiska wystawców zostaną rozłożone na ulicy Długi Targ. Jarmark potrwa od 10.06. do 14.06. Wystawcy zapowiadają liczne atrakcje dla uczestników, w tym degustacje i pokazy.