Mobilne studio portretowe Converse Made by you w Trójmieście!

Inne, Sopot/Gdańsk

Data 22.05.2015 00:00-23.05.2015 00:00
Miejsce Mewa Towarzyska/SOUL w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku
Miejscowość Sopot/Gdańsk

Mobilne studio portretowe Converse w dniach 22 i 23 maja odwiedzi Trójmiasto, gdzie wszyscy chętni będą mogli dołączyć do globalnej kampanii "Made by you". Każdy, kto pojawi się w tych dniach w przestrzeni Converse, może wykonać jedyny w swoim rodzaju portret Chuck'ów i podzielić się swoją niepowtarzalną historią zapisaną na sneakersach.

Mobilne studio Converse Made by you będzie działać 22 maja przy klubie Mewa Towarzyska w Sopocie oraz 23 maja w sklepie SOUL w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Converse pragnie dotrzeć do wszystkich właścicieli Chucków, którzy na swoich sneakersach zapisali wyjątkowe historie i razem z nimi świętować kreatywność, która drzemie w nas wszystkich. Każde przetarcie, przybrudzenie, nit czy rysunek to wspomnienie i zapis osobistych przeżyć, dzięki którym każda para jest niepowtarzalna. Aby podzielić się swoją historią i dołączyć do akcji wystarczy pojawić się w wybranej lokalizacji w swoich ulubionych Chuckach lub wziąć je ze sobą.

Na miejscu, swoje sneakersy będzie można oddać w ręce tatuatora, ozdobić i przerobić z pomocą ekipy Converse. Odświeżone Chucki przeżyją jeszcze wiele niezapomnianych historii.

GDZIE I KIEDY?

  • 22/05 godz. 22 - 3 am - SOPOT, Mewa Towarzyska, ul. Pułaskiego 15/2
  • 23/05 godz. 11 - 16 - GDAŃSK, sklep SOUL Galeria Bałtycka, al. Grunwaldzka 141 (poziom -1)

CO?

Weź swoje Chucki, pojaw się w foto-studio Converse i wróć do domu z unikalnym portretem Made by you. Dodatkowo masz szansę zdobyć nową parę Chucków – szczegóły na stronie www.

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji o projekcie i kolejnych lokalizacjach na trasie trucka Converse można znaleźć na www.converse.pl

Converse

Marka założona w 1908 roku zdobyła status “America’s Original Sports Company”™ i jest znana jako producent legendarnych linii takich jak Chuck Taylor All Star, Jack Purcell i CONS. Dziś Converse oferuje bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci a także odzież i akcesoria. Produkty Converse są dostępne w sprzedaży detalicznej w ponad 160 krajach na całym świecie i 79 punktach sprzedaży należących do marki.