Pierwsza w Trójmieście cykliczna scena stand-up!

Inne, Gdańsk

Data 15.06.2015 00:00
Adres ul. Św. Ducha 2
Miejscowość Gdańsk
Bilety KupBilecik.pl

"elżbietańska 6 na ostro" to pierwsza w Trójmieście cykliczna scena stand-up. Powstała w październiku 2012 roku i gościła na swoich deskach wszystkich najlepszych komików z całej Polski. Założycielami i gospodarzami cyklu są Abelard Giza i Kacper Ruciński. Od kwietnia bieżącego roku zmieniliśmy lokalizację, ale przez wzgląd na sentyment i wyrobioną już markę, nie zmieniamy nazwy. Nowa "elżbietańska" funkcjonuje w gdańskim klubie "Parlament" (ul. Św. Ducha 2). andamp;nbsp;Gośćmi czerwcowej edycji będą: Karol Kopiec i Tomek Kołecki.

Karol Kopiec - jeden z prekursorów polskiego stand-up'u. Na scenie od 2008 roku. O sobie mówi krótko: stand-uper, improwizator, kosmiczny wędrowiec, miejski gołąb, włoski makaron. LSD mogłoby jego wyobraźni lizać stopy.

Tomek Kołecki - ciągle jeszcze najmłodszy komik w Polsce. Na elżbietańskiej pojawi się już po raz trzeci. Pierwszy raz był u nas w wieku dwóch lat i zniszczył. Teraz będzie jeszcze lepiej.

Wieczór poprowadzą Kacper Ruciński i Abelard Giza.andamp;nbsp;Po występach gości odbędzie się jak zawsze open-mic, gdzie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił na scenie (maksymalny czas występu w tejandamp;nbsp;części: 4 min.)andamp;nbsp;Do open-mic'a należy zgłaszać się na fb profilu elżbietańska 6 na ostro. Ilość miejsc ograniczona.

[PROGRAM PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW DOROSŁYCH]

Kliknij TUTAJ i KUP BILET