Lubisz fotografować? Zapisz się na warsztaty 'Wieś naszych okolic'

Inne, Wejherowo

Data 30.05.2015 12:00-30.09.2015 00:00
Miejsce Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej
Adres Zamkowa 2A
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

Nadmorska Grupa Fotograficzna zaprasza na bezpłatne warsztaty fotograficzne organizowane w ramach projektu "Wieś naszych okolic". Dorośli oraz młodzież będą mogli poszerzyć swoje umiejętności fotograficzne uczestnicząc w cyklu spotkań oraz sesji zdjęciowych, które będą się odbywać w okolicach Wejherowa.

Podczas zajęć odbędą się między innymi wspólne wyjazdy na plenery. Najlepsze prace powstałe na warsztatach zostaną wydrukowane i zaprezentowane między innymi w WCK w Wejherowie i Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie. Więcej informacji na stronie www.nadmorskagf.pl

  • Nasza grupa składa się z osób, które po takich warsztatach kontynuują wspólne fotografowanie. Od uczestników oczekujemy podstawowej znajomości swojego aparatu fotograficznego oraz zaangażowania we wspólnie realizowany projekt – zaznaczają organizatorzy warsztatów.

Żeby uczestniczyć w tym projekcie fotograficznym należy przesłać na adres [email protected] wypełnioną kartę zgłoszeniową.

Termin zgłoszeń upływa 24.05.2015. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje data zgłoszenia. Warsztaty rozpoczynają się 30 maja 2015 i potrwają do 30 września 2015.