Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Spotkanie informacyjne dla osób zakładających działalność

Inne, Wejherowo

Data 28.04.2015 10:00-08.05.2015 13:00
Miejsce Lokalny Punkt Informacyjny
Adres ul. 3 Maja 4 (sala nr 9)
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

W Wejherowie odbędzie się spotkanie informacyjne związane z możliwościami wsparcia dla osób zamierzających założyć działalność gospodarczą.   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wejherowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Powiatowym Centrum Informacyjnym zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej z uwzględnieniem instrumentów zwrotnych.

W programie spotkania zostaną poruszone m.in. kwestie związane z: źródłami dofinansowania w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020, przepisami PUP i zasad przyznawania dotacji (nabór w PUP Wejherowo trwa do 8. maja 2015 r.), kryteriami wyboru wniosków, prawami i obowiązkami wnioskodawców, prawidłowym przygotowaniem wniosku i załączników, funduszami pożyczkowymi oraz działalnością Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Więcej informacji TUTAJ   Spotkanie odbędzie się we wtorek (28.04), od godziny 10:00 do 13:00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Wejherowie (budynek Starostwa Powiatowego w Wejherowie), znajdującego się przy ul. 3 Maja 4, w sali nr 9, która znajduje się na parterze.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wcześniejsza rezerwacja miejsca pod telefonem tel. 58 572 94 54 lub e-mail: [email protected]. Rezerwację należy wykonać do dnia 27.04.2015 roku.

Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć również do 27.04 w formie elektronicznej na ww. adres mailowy lub osobiście do siedziby Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wejherowie. Wypełnienie formularza możliwe będzie również na spotkaniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

SPOTKANIE INFORMACYJNE JEST WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z FUNDUSZU SPÓJNOŚCI W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC TECHNICZNA 2014-2020.

Do pobrania:

  1. Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

  2. Program spotkania TUTAJ