Bałkanica Night w Sopocie

Koncerty, Sopot

Data 24.04.2015 21:00
Miejsce Klub Muzyczny Scena
Adres Aleja Franciszka Mamuszki 2
Miejscowość Sopot

Nie trzeba wyjeżdżać na Bałkany, aby tańczyć całą noc, jeść do syta i pić dobre wina. W piątek 24.04 Klub Scena i Fundacja Sopockie Korzenie zapraszają na BAŁKANICA NIGHT, gdzie nie zabraknie niczego!

Bałkany słyną z pięknego wybrzeża, aromatycznego jedzenia i porywającej do tańca muzyki. W Klubie Scena, który znajduje się na sopockiej plaży znajdziecie to wszystko. Każda osoba, która zakupi bilet na wydarzenie (25 zł) będzie mogła wypróbować smakowitych potraw z tamtego regionu, takich jak pindżur czy ajvar. Ale to nie wszystko – każdy gość Sceny będzie mógł degustować zarówno słodkie, jak i wytrawne bałkańskie wina „Bałkanica”.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Podczas imprezy odbędzie się także wielkie pieczenie prosiaka. Dla tych, którzy będą chcieli na chwilę się zatrzymać, firma Antakya Kebab & Shisha Pub przygotowała shisha bar!

Bałkańska noc nie mogłaby się odbyć bez dobrej muzyki. Gwiazdą tanecznej nocy będzie zespół PIERSI, który swoimi największymi hitami, z "Bałkanicą" na czele porywa do tańca nawet największych ponuraków. Supportować go będzie zespół BALKAN SEVDAH, a bałkańskie afterparty do rana poprowadzi DJ BALKAN.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Piersi - Bałkanica

DJ BALKAN SEVDAH:

Bilety w cenie 25 złotych do nabycia na ebilet.pl, w salonach Empik na terenie kraju oraz w punkcie sprzedaży Lotto w CH Manhattan w Gdańsku.

Więcej informacji na Facebooku