Klimat ibizy w Zatoce Sztuki!

Imprezy klubowe, Sopot

Data 02.05.2015 21:00
Miejsce Zatoka Sztuki
Adres Aleja Franciszka Mamuszki 14
Miejscowość Sopot
Bilety I pula - 25 złotych

Na drugi dzień majówki Zatoka Sztuki przygotowała coś wyjątkowego. Prosto z IBIZY, z jednego z najpopularniejszych i najstarszych klubów na wyspie - CAFE MAMBO, zawita do Sopotu duet JAVI BARREDA & DANNY O.

Café Mambo to kultowe miejsce w Sant Antoni na Ibizie, które przez 20 lat swojej działalności dzięki niezrównanej reputacji zbudowanej dzięki występom wspaniałych, światowej sławy DJów oraz równie sławnych zachodów słońca gościło już około 23 miliona widzów. Coś co początkowo było małym barem, stało się podstawą w świecie muzyki elektronicznej. W związku ze światowym sukcesem marki Café Mambo uległo wymaganiom publiczności i projekt rozwinął się na międzynarodową skalę. Od 2013 roku „Mambo on Tour” jest pomysłem na to, aby dzielić się uczuciami i radością Mambo z Ibizy na całym świecie.

Już 2 maja doświadczycie tej radości i hiszpańskiego słońca na sopockiej plaży Zatoki Sztuki. Café Mambo reprezentować będą Javi Barreda oraz Danny O.

Legendy rodem z IBIZY. Bilety można zamawiać na Biletomat.pl https://www.biletomat.pl/imprezy/cafe-mambo-javi-barreda-danny-o-2061/?consumer_key=ks

JAVI BARREDA - mówi o sobie:

Muzyka to moje życie. Będąc dzieckiem miałem fascynację muzyką elektroniczną. Wszystkie te lata były niezapomniane, nabywałem doświadczeń, ponieważ zawód ten wymaga stałej ewolucji. Z każdym dniem odkrywam cos nowego, moje życie to ciągła nauka i dążenie do czegoś nowego w muzyce. Brałem udział w wielu wydarzeniach związanych z muzyką elektroniczną, pracując głównie jako DJ, ale także jako producent i organizator festiwali. Uważam się za bardzo szczęśliwą osobą, ponieważ zarabiam na życie swoja pasja.

Ponad 15 lat doświadczenia za Javi Barreda jako profesjonalnego didżeja, uznany i ceniony w branży muzyki elektronicznej. Gra na Ibizie od 2001 roku, pozostaje na wysokim poziomie i sprawia, że spektakularny buduje atmosferę na każdym występie. Jego sukcesy pochodzące głównie z jego dobrego gustu i wszechstronność i ciągłych innowacji muzycznych, ale także z działań inscenizacyjnych, które angażują publiczność. Obecny na scenie Ibiza przez 10 lat, artysta znany w Brazylii jako jeden z kluczowych elementów rozwoju i wpływu marki Café del Mar, znany na całym świecie. Javi jest gotowy na wszystko, począwszy od założenia własnej firmy w 2003 imprezę "Imag'n Muzyka zbiorowego SL" do bardziej ryzykownych produkcjach takich jak Yes! Ibiza, Es Kabaret lub Festiwal del Sol. Te ostatnie lata były dla niego etapem uczenia się. Urodzony przedsiębiorca zyskał uznanie w muzyce elektronicznej w kultowych miejscach: Brazylia, Ibiza, Miami, Valencia ... I historia toczy się dalej. Zakładając, że najlepsze czasy dla artysty jeszcze przed nim, możemy powiedzieć, że Javi Barreda jest w swojej najlepszej formie do zarządzania projektami i jest w stanie doprowadzić społeczeństwo do stanu zadowolenia. Zawsze z jasnego i bezpośredniego przesłania pokoju, harmonii i dobrej energii w jej posiedzeniach.