Wejherowo: Motokrew, Motoszpik i zbiórka na rzecz Jadzi

Imprezy klubowe, Wejherowo

Data 11.04.2015 11:00
Miejsce Plac Jakuba Wejhera
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

Już w najbliższą sobotę (11 kwietnia) odbędzie się ósma akcja zbiórki krwi, organizowana w ramach ogólnopolskiej inicjatywy motocyklowej - MotoKrew. Od godz. 11:00 do 16:00 na pl. Jakuba Wejhera wszyscy, którzy spełnią wymogi będą mogli oddać krew, by uratować komuś życie. Wydarzenie umilą występy artystyczne.

  • Tego dnia odbędą się właściwie trzy akcje. Motokrew, Motoszpik oraz zbiórka charytatywna na rzecz Jadzi. Jako motocykliści jesteśmy wrażliwi na wszelkiego rodzaju potrzeby i krzywdy ludzkie. Zbieramy krew na potrzeby szpitali, dawców szpiku dla chorych, a przy okazji chcemy także zebrać fundusze na rehabilitację i zakup protezy dla Jadzi - wyjaśnia Piotr Miotk, członek klubu motocyklowego Nine Six MC Chapter Wejherowo.

Jadzia straciła rękę. Aby spełniać marzenia potrzebuje protezy

Inicjatywę umilą uczestnikom trzy koncerty rockowe oraz program artystyczny realizowany przez Wejherowskie Centrum Kultury.

[IMG]2[/IMG]

MotoKrew to ogólnopolska akcja zbiórki krwi przez motocyklistów i nie tylko. Organizatorem akcji są polskie Kluby Motocyklowe przy wsparciu motocyklistów oraz Pomorskiego Centrum Krwiodawstwa. Moto Krew jest imprezą rokroczną – daty i miejsca planowanych akcji są publikowane z wyprzedzeniem na oficjalnej stronie. Wydarzenia można też śledzić na Facebooku

Tak było 3 lata temu w Wejherowie: