Koszalińska scena stand-upowa zaprasza na kolejną marcową, już w pełni wiosenną imprezę do Kawałka Podłogi.

Inne, Koszalin

Data 22.03.2015 00:00
Adres ul. Piastowska 21
Miejscowość Koszalin
Bilety KupBilecik.pl

Koszalińska scena stand-upowa zaprasza na kolejną marcową, już w pełni wiosenną imprezę do Kawałka Podłogi. Nad przebiegiem całości czuwać będą gospodarze: Darek Gadowski i Jacek Stramik. W role gwiazd wieczoru wcielą się członkowie grupy Stand-up Polska!

MICHAŁ KEMPA Zwycięzca polsatowskiego show "Stand up - Zabij mnie śmiechem". Absolwent Manhattan Comedy School w Nowym Jorku i IO Theater w Chicago. Występował w drugim sezonie "Comedy Central Prezentuje" i "Stand-up Express" na Węgrzech, a także na Sopot Top Trendy Kabareton 2011 i w programie TVP2 "Dzięki Bogu już weekend". Dzięki zwycięstwu w programie Polsatu ścieżka jego kariery scenicznej przebiegała nietypowo. Zaczynał od występów w telewizji czy Sali Kongresowej. Potem występował i zdobywał laury na większości ważniejszych festiwali kabaretowych w kraju. Był współprowadzącym program talk-show w TVP1. Obecnie występuje w klubach całej Polski.

GAWEŁ FELIGA Przesiąkał kulturą stand-upu już jako osesek. Ojciec małego Gawła słuchał nagrań George?a Carlina. Z biegiem lat pojawiało się wiele kolejnych inspiracji: Richard Pryor, Bill Hicks, Doug Stanhope, Louis C.K. i sporo mniej znanych artystów. Pierwsze kroki sceniczne stawiał na open micach w Seattle w 2005 roku. Po powrocie do Warszawy zaczął występować po polsku, zainspirowany rozwijającą się tam sceną. Rok później emitowano jego występ w drugiej serii "Comedy Central Prezentuje" (2011). Pisze też scenariusze, skecze i teksty dla innych wykonawców (m. in. na roasty, w tym Huberta Urbańskiego). Twórca pierwszego polskiego podcastu stand-upowego "Nagrałeś To?!"

Kliknij TUTAJ i KUP BILET