Informacje z dróg

08.12.2014

16:15

Kolizja na obwodnicy, dokładniej na lewym pasie przed Matarnią ( w kierunku Łodzi). Zderzył się samochód osobowy z ciężarówką.

16:08

Korek na Obłużu do centrum zakorkowana jest tez Estakada

Przemek

14:55

Jak informuje Radio Gdańsk: Doszło do wypadku w Gdańsku na skrzyżowaniu alei Żołnierzy Wyklętych z ulicą Partyzantów. Wskutek kolizji lewy pas jest zablokowany, na miejscu jest już Policja.

14:52

Na tę chwilę nie mamy doniesień o utrudnieniach na drogach. Wręcz przeciwnie, warunki do jazdy są dość dobre, co widać na zdjęciu.

14:02

Z Rumi do Wejherowa jedzie się płynnie, jedynie w okolicy krzyżowki przy Burger Kingu tworzą się korki.

Długi6661

11:51

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego!

11:36

Na wysokości Tiger Gym w Wejherowie ciężarówka wioząca żwir uderzyła w tył samochodu marki BMW, utrudnienia na pasie z Rumi w kierunku Wejherowa.

Magda

10:46

Jak informuje Radio Gdańsk: Jedna osoba została ranna w kolizji osobówki z busem. Do zdarzenia doszło na Wałach Jagiellońskich, tuż za prokuraturą w kierunku Gdyni. W wyniku zderzenie zablokowany jest pas w kierunku Wrzeszcza.

09:10

W związku z prowadzeniem prac montażowych sceny przygotowywanej na potrzeby Imprezy Sylwestrowej Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że:

• od 08.XII (godz. 0700) do 26.XII (godz.0000) z ruchu kołowego wyłączona zostanie część Skweru Kościuszki w rejonie skrzyżowania z ul. Żeromskiego. Wygrodzona zostanie część powierzchni jezdni przed Pomnikiem-Płytą Marynarza oraz fragment jezdni jednokierunkowego odcinka Skweru Kościuszki prowadzącego ruch od strony skrzyżowania z ul. Jerzego Waszyngtona w kierunku skrzyżowania z ul. Stefana Żeromskiego. W ww. okresie zachowane zostaną wszystkie relacje ruchu w obszarze objętym zmianami (występować będą jedynie lokalne przewężenia przekroju ulic).

09:09

Zatory na obwodnicy maleją, ale wciąż dokuczają kierowcom. Korek zaczyna się na wysokości Auchan i w kierunku Gdyni ciągnie się aż do Selgrosa. Ciężarówka, która miała problem z kołem została odholowana. Sytuacja powoli się stabilizuje.

08:14

Miała miejsce stłuczka na krzyżówce alei Zwycięstwa z ulicą Wielkopolską w Gdyni. Uszkodzone samochody nie powodują utrudnień na drodze, jednak wciąż znajdują się w obrębie miejsca kolizji.

07:59

Jak informuje Dzień Na Żywo: Korek na Obwodnicy Trójmiasta zaczyna się dwa kilometry przed zjazdem na Słowackiego, a w kierunku Gdyni ciągnie się aż do Selgrosa. Przyczyną zatoru jest niesprawna ciężarówka, której urwało się koło. Na miejsce jadą już odpowiednie służby.

Temperatura na obwodnicy wynosi 3.8 C oraz dokuczają ciągłe opady.

06.12.2014

15:51

Wypadek na trasie Bolszewo - Góra. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

bulpower

05.12.2014

18:01

Korek na zjeździe z Obwodnicy w kierunku Chyloni. Korkuje się również krajowa szóstka w kierunku Wejherowa, najprawdopodobniej przyczyną jest uszkodzony autobus.

17:11

Gdynia: Zdarzenie drogowe na Obłużu - info i zdjęcie Przemek.