Informacje z dróg

16.12.2014

19:51

Wypadek samochodu osobowego z tirem w Redzie. Do zdarzenia doszło przed wiaduktem w stronę Gdyni. Jeden pas ruchu jest zamknięty. Uwaga! Jest ślisko!

16:26

Wypadek w Gdyni na ul.Gdańskiej - na wysokości stacji Orlen. Korek w kierunku Gdańska - informuje Adam.

16:03

Wypadek na krajowej "szóstce" przy Zrywie w Wejherowie w kierunku Redy. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe, jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Korek od skrzyżowania krajowej szóstce z ul. Chopina do Zrywu.

15:44

Adrian informuje: Z Luzina do Wejherowa płynnie, sucha nawierzchnia.

15:41

Na krajowej szóstce na wysokości przystanku SKM Wejherowo Śmiechowo doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Utrudnienia na pasie w kierunku Gdańska - informuje Radek.

Radek

15:12

W okolicach ul. Orzeszkowej na światłach ruch zaczyna gęstnieć.

Długi6662

14:46

Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu al.Grunwaldzkiej i trasy Słowackiego przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku- informuje Przemek.

12:42

Jak informuje Dzień Na Żywo: Na Słowackiego zderzyło się sześć aut- trzy samochody znajdują się na poboczu, a trzy nadal znajdują się na jezdni. Pas Słowackiego w kierunku Gdańska jest zablokowany. Na miejscu działa już Straż Pożarna.

12:07

Brak doniesień o utrudnieniach na drogach jest dobrą wiadomością. Jednak, jeśli coś się przydarzy, to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym!

11:32

Płynnie jedziemy z Obwodnicy w kierunku Estakady - mówi Adrian.

Adrian

11:31

Stłuczka na Obwodnicy Trójmiasta na zjeździe na ulicę Wielkopolską - informuje Adrian.

Adrian

10:33

Ruch SKM wraca do normy. W kierunku Wejherowa kolejki kursują już rozkładowo, natomiast w kierunku Gdańska występuje jeszcze 15-minutowe opóźnienie.

09:52

Gigantyczny korek na Obwodnicy Trójmiasta. Zator tworzy się na wysokości Karwin w kierunku Gdańska - informuje Radek.

Radek

09:35

W Gdańsku Żabiance pod kołami pociągu zginął 39-letni mężczyzna. Zgłoszenie o wypadku policjanci otrzymali o godzinie 8:40. Na tę chwilę nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Utrudnienia w kursowaniu SKM mogą potrwać nawet godzinę.

08:49

Z powodu wypadku na stacji Gdańsk Żabianka częstotliwość pociągów na trasie Gdańsk Główny-Gdynia Główna co 20 minut.