Podczas uroczystego spotkania wręczono nagrody w konkursie „Róża Północy”, które są wyrazem uznania dla osób i organizacji szczególnie zaangażowanych w działalność społeczną na rzecz mieszkańców naszego powiatu.
Konkurs ma na celu promowanie aktywności obywatelskiej, docenianie pracy organizacji pozarządowych oraz osób, które swoją pasją, zaangażowaniem i społeczną energią przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności.
Tegorocznymi laureatami zostali:
• Koło Gospodyń Wiejskich „Łężyckie Białki”
• Koło Gospodyń Wiejskich w Szemudzie
• Adam Elwart
• Jolanta Król
• Piotr Bławat
• Wejherowski Zespół Szlachetnej Paczki