"Łączy nas dobro". Piknik w wejherowskim parku

W Wejherowie odbył się pierwszy piknik „Łączy Nas Dobro”, zorganizowany przez fundację Wejherowska Manufaktura Dobra. Wydarzenie ma charakter rodzinny i łączy liczne atrakcje z celem charytatywnym – wsparciem hospicjów w Wejherowie i Pucku.