15.06.2015 10:21 0 Piotr Klecha

Remis w pierwszym meczu barażowym

W sobotę 13 czerwca na stadionie GOSRiT Luzino, odbył się pierwszy mecz barażowy o awans do Pomorskiej Ligi Junior B, w którym podopieczni trenera Grzegorza Semak podejmowali GSS Pszczółki wiece-mistrza Wojewódzkiej Ligi Juniora B grupa II Gdańska.

Pierwsza bramka padła dla gości w 15' meczu, rzut rożny i nie porozumienie w szeregach obrony z Luzina i mamy 0:1. Bramkę wyrównującą w 32' zdobył po pięknej akcji lewą stroną Adam Wencel.

Drugą połowę lepiej zaczęli piłkarze z Luzina, którzy z minuty na minutę stwarzali sobie okazję i jedną z nich na bramkę zamienił ponownie Adam Wencel. Po bramce gospodarze, oddali inicjatywę gościom, którzy również stwarzali sobie dobre okazję ale świetnie w tym spotkaniu spisywał się bramkarz Luzina. W 78' meczu pomocnik gości tak niefortunnie uderzył piłkę że ta zmyliła defensywę Luzina i wpadła wprost nie kryjącego napastnika Pszczółkę, który ustalił wynik meczu na 2-2

Rewanżowe spotkanie, odbędzie się 20 czerwca o godzinie 18:00 w Pszczółkach. Życzymy podopiecznym trenera Grzegorza wygranej i awansu.

Zwycięzca tej rywalizacji od przyszłego sezonu występować będzie w Pomorskiej Lidze JB.