15.06.2015 10:03 0 fot. Piotr Klecha

Wikęd remisuje w Starogardzie Gdańskim

W meczu 33 kolejki spotkań IV ligi Wikęd/GOSRiT Luzino zremisował w Starogardzie Gdańskim z 3 drużyna ligowej tabeli, miejscowym KP, 1:1. Pierwsza połowa rozpoczęła się od groźnych ataków gości, którzy w 19 min. wyszli na prowadzenie 0:1. Gola dla podopiecznych trenera Wiesława Konkola, po podaniu najlepszego w zespole Jakuba Tobiaskiego, zdobył Szymon Zając. W tej części gry lepiej wyglądali zawodnicy z Luzina, ale mimo kilku okazji nie zdobyli kolejnych bramek.

Po przerwie do ataku ruszyli gospodarze. W 65 min. padła bramka na 1:1. Mateusz Stanek z ponad 25 metrów, strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza z Luzina. W 82 min. Starogard miał piłkę meczową, ale Patryk Barłożewski przestrzelił i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Przed nami jeszcze jedno spotkanie ligowe, w sobotę 20 czerwca o godz. 17.00 do Luzina przyjeżdża MKS Władysławowo. Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie, przyjdź i podziękuj naszym zawodnikom za utrzymanie się w IV lidze!!

Skład: Pranga – Bank, Pliński, Białobrodzki, Dąbrowski – Tobiaski, Wicon, Mienik Darek ( Timo Tayo), Mienik Adrian ( Miszka Błażej) – Rutkowski, Zając