15.02.2014 17:02 0

Arka wygrywa sparing z Pomorzem Potęgowo

Arka wygrała dzisiejszy sparing z Pomorzem Potęgowo. Pojedynek zakończył się wynikiem 4:0 dla żółto-niebieskich. Ostatni sparing gdynian rozegrany został ze Stomilem Olsztyn i zakończył się remisem.

• W dniu wczorajszym Arka rozpoczęła treningi w ramach tzw. drugiego obozu dochodzeniowego, a dziś rozegrała swój dziewiąty mecz sparingowy w czasie przerwy zimowej. Przeciwnikiem żółto-niebieskich było 3-ligowe Pomorze Potęgowo. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną żółto-niebieskich, a wszystkie bramki padły po przerwie - czytamy na stronie Arki.

Sparing nr 9:

Arka Gdynia – Pomorze Potęgowo 4:0 (0:0) Bramki: Szwoch 60', Tomasik 62', 70', Wojowski 88'

Arka: Szromnik (46' Miszczuk) – Cienciała, Juraszek, Sobieraj (75' Szur), Radzewicz (77' Dampc) – Pruchnik (66' Bach), Rzuchowski (79' Wardziński) – Kupczyk (46' Wojowski), Koziara (57' Szwoch), Tomasik – Aleksander

Pomorze: Kotłowski (46' Kościelewski) - Pionk, Bukowski, Zając (46' Kleser), Iwański, Pietrzyk, Roeske, Mikołajczyk (68' Zając), Solczak, Pytlak, Sawicki.