14.12.2013 21:00 0

Kolejne zwycięstwo Tytanów!

Podczas sobotniego meczu Tytani dostarczyli wejherowskiej publiczności wiele emocji, zadbali również o wspaniałe widowisko i ostatecznie wygrali przed własną publicznością z GKS Żukowo 24:23.

ZOBACZ ZDJĘCIA

W pierwszej połowie spotkania Tytani prowadzili 3-4 punktami. Błędy w obronie przeciwników pozwalały szczypiornistom z Wejherowa zdobywać kolejne bramki. Po 30 minutach walki Tytani udali się do szatni z pięciopunktową przewagą – 14:9. W drugiej połowie nie było już tak łatwo. Zawodnicy GKS Żukowo obudzili się i zaczęli skutecznie atakować. Przewaga Tytanów z minuty na minutę malała. Jednak kilka dobrych interwencji bramkarzy Tytanów sprawiło, że drużyna z Wejherowa zwyciężyła.

Trybuny były zapełnione po brzegi. To znak, że piłka ręczna w Wejherowie staje się coraz bardziej popularna. Był to ostatni mecz Tytanów w tym roku. Kolejne spotkanie rozegrają 18 stycznia w Toruniu.