27.10.2013 15:36 0

Gryf przegrał na własnym boisku

Gryf Orlex Wejherowo przegrał na własnym boisku z Rozwojem Katowice. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. Bramka dla przeciwnika padła w pierwszej połowie meczu. Wejherowianom strat nie udało się odrobić.

Gola dla przeciwnika zdobył w osiemnastej minucie Sebastian Gielza.

Jak do tej pory żółto-czarni mieli dodatni bilans meczów z tym zespołem. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie na własnym stadionie podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego wygrali 1:0 po golu Michała Fidziukiewicza. W Katowicach był natomiast remis 1:1. Bramkę dla żółto-czarnych zdobył wówczas już w 5 minucie Rafał Siemaszko.

Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 0:1 (0:1)

Sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko).

Gryf Wejherowo: Szlaga - Brzuzy, Kostuch, Kochanek, Skwiercz (64. Bejuk) - Dąbrowski (80. Szlas), Osłowski (78. Dettlaff), Szymański (46. Warcholak), Kołc - Łuczak, Siemaszko. Trener Grzegorz NICIŃSKI.

Rozwój Katowice: Sławik - Mielnik, Szymiński, Gałecki, Winiarczyk - Gacki, Kapias - Tkocz, Mandrysz (90+2. Domański), Żak (82. Nowotnik) - Gielza (71. Wojsyk). Trener Dietmar BREHMER.

Żółte kartki: Osłowski, Kołc - Wojsyk.