26.10.2013 21:37 0

Tytani rozgromili Koronę Koronowo

Tytani Wejherowo pokazali na własnym boisku, że nie zapomnieli jak się wygrywa. Ku radości zgromadzonych kibiców pokonali Koronę Koronowo 36:26 i tym samym zgarnęli dwa punkty.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

Już w pierwszych minutach meczu Tytani utrzymywali jednopunktową przewagę. Później różnica tylko się powiększała, oczywiście na korzyść sportowców z Wejherowa. Zawodnicy Korony dawali z siebie wszystko, jednak to nie wystarczyło żeby pokonać bardziej doświadczonych gospodarzy. Do szatni szczypiorniści udali się przy wyniku 18:13 dla Tytanów.

Druga połowa to wciąż narastająca przewaga Tytanów, ale również wiele strat i błędów w wykonaniu wejherowian. Jednak nawet to nie przeszkodziło im cieszyć z dziesięciopunktowej przewagi, którą udało się wypracować podczas meczu.

Tytani Wejherowo po siedmiu spotkaniach uzbierali 7 punktów. Kolejny mecz za dwa tygodnie. Tytani zmierzą się 9 listopada na wyjeździe z zespołem Sokół Gdańsk.